ŘEDITEL OBCHODU VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Jste zkušený obchodní manažer ve strojírenství, který hledá novou výzvu? Máte zájem o novou pozici, kde si zanalyzujete aktuální stav a navrhnete obchodní strategii, pro kterou nadchnete i podřízené obchodníky? ŘEDITEL OBCHODU VE STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • tvorba obchodní a marketingové strategie
  • zodpovědnost za obchodní výsledky závodu
  • rozvoj spolupráce se stávajícími obchodními partnery
  • vyhledání nových do budoucna klíčových, obchodních příležitostí
  • reporting managementu

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské strojírenské vzdělání
  • praxi na seniorské obchodní pozici ve strojírenství
  • znalost anglického jazyka na úrovni obchodních jednání
  • praxi s vedením obchodního týmu
  • vyzrálou osobnost

Co nabízíme?

  • pracovní pozici ve vrcholovém managementu
  • bonusy k manažerské fixní mzdě
  • služební vůz
  • poukázky na relax
  • příspěvek na pojištění
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.