NÁKUPČÍ – šance pro ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

23000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jsi absolventem VŠ ideálně technického zaměření a máš strategické a analytické myšlení? Myslíš si, že práce v nákupu strojírenské společnosti je pro tebe to pravé? Pak neváhej a kontaktuj nás!!! Výrobní společnost se zvučným jménem hledá do oddělení nákupu režií a investic kolegu/kolegyni na pozici: NÁKUPČÍ – šance pro ABSOLVENTY

Pracovní náplň

  • Příprava a realizace poptávkových řízení
  • Technické a ekonomické posouzení ve spolupráci s ostatními odděleními
  • Vyjednávání obchodních podmínek a uzavírání smluv
  • Příprava podkladů pro investiční akce
  • Řízení dodavatelů za účelem zabezpečení požadované kvality a termínů
  • Podílení se na internetových aukcích
  • Reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • VŠ nebo SŠ technického/ekonomického/obchodního směru
  • Praxi v nákupu výrobní společnosti výhodou
  • Vynikající vyjednávací a komunikační dovednosti
  • Výborné strategické, analytické schopnosti
  • Důslednost, zodpovědnost, orientaci na cíl
  • Anglický jazyk – výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí silné společnosti
  • Možnost osobního a profesního rozvoje
  • Příjemné, moderní pracoviště
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle dosavadní praxe
  • Stravování v kantýně
  • Týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní a životní připojištění

  • Místo pracoviště: Plzeň – město