INŽENÝR TESTOVÁNÍ - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Vystudoval jste VŠ elektrotechnického zaměření? Máte zkušenosti s návrhem testovacích systémů, rád programujete a podílíte se na zajímavých projektech? Uvažujete o profesní změně a hledáte výzvu v zázemí silné mezinárodní společnosti? Změňte svůj pracovní život a zašlete mi svůj životopis! Nadnárodní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: INŽENÝR TESTOVÁNÍ - ELEKTRO (35 - 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrh systémů potřebných k testování
  • Programování navrhnutých systémů
  • Práce na projektech
  • Poskytování technické podpory mladším kolegům
  • Kooperace s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • VŠ, obor elektro
  • Znalost elektroniky, elektrotechniky
  • Zkušenosti s programováním (C#, C++)
  • AJ na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Příspěvky na sportovní aktivity

  • Místo výkonu práce: okolí Prahy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.