TECHNIK/ČKA V ENERGETICE - JUNIOR

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Vystudoval/a jste SOU/SŠ v oboru elektro a vlastníte vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5? Orientujete se v technické dokumentaci a nemáte problém jednat s lidmi? Rádi byste našli zaměstnání ve výrobní, mezinárodní společnosti se stabilním postavením na trhu práce? Láká Vás pozice TECHNIK/ČKA ROZVODŮ V ENERGETICE? Pak jste ideální kandidát/kandidátka! Mezinárodní, výrobní společnost právě hledá kolegu/kolegyni na pozici: TECHNIK/ČKA ROZVODŮ V ENERGETICE (20 - 25.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení dodávek tepla a vodního hospodářství
  • Zajištění chodu rozvodů v místě společnosti
  • Dohled nad dodržováním technologických procesů
  • Koordinace pracovní kolektivu a spolupráce s kolegy
  • Administrativní činnost spojená s danou pozicí

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ se zaměřením na elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5
  • Schopnost číst elektrotechnická schémata
  • Praxi v oboru na obdobné pozici vítáme (není podmínkou)
  • Organizační dovednosti, samostatnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve mezinárodní, stabilní společnosti
  • Lákavé finanční bonusy a prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na životní a penzijní pojištění
  • Firemní stravování
  • Příspěvky na relaxační a wellness aktivity
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.