NÁKUPČÍ (45 - 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hledáte pracovní uplatnění v oblasti nákupu? Hovoříte anglicky? Pak je tato pozice určena právě Vám! Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici: NÁKUPČÍ (45 - 60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • nákup materiálu a služeb u zavedených dodavatelů
  • poptávková řízení v případě nových projektů
  • komunikace s dodavateli a jejich hodnocení
  • komunikace s dalšími odděleními napříč společností
  • příprava reportů pro nadřízeného

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici (ideálně ve výrobní společnosti)
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (komunikace s dodavateli a v rámci společnosti)
  • znalost práce na PC
  • znalost systému SAP výhodou
  • samostatnost a výborné komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Široký pro­gram za­měst­na­neck­ých ben­e­fitů
  • Prostor pro další profesní rozvoj
  • Jazykové kurzy

    Místo výkonu práce: Břeclavsko