TECHNICAL WRITER

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Orientujete se v IT a technických termínech? Máte zkušenost s tvorbou technické dokumentace? Komunikujete plynule anglicky a německý jazyk ovládáte alespoň v písemné formě? Pak hledáme právě Vás! TECHNICAL WRITER (25 – 40.000,-)

Pracovní náplň

  • Tvorba a úpravy produktové dokumentace
  • Úprava dokumentace (stylistická i grafická)
  • Komunikace s vývojovým týmem a QA
  • Testování funkčnosti dokumentů na produktu
  • Aktivní využití AJ, písemné využití NJ

Co požadujeme?

  • Všeobecnou znalost IT technologií (výhodou programy DTP)
  • Schopnost interpretace technického problému zákazníkovi
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Pokročilou úroveň německého jazyka v písemné formě
  • Strukturovaný psaný projev, komunikativnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborné vzdělávání
  • Profesní růst, seberealizaci

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.