SPECIALISTA REKLAMACÍ s FJ a AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s administrativou a rádi byste našli uplatnění ve stabilní mezinárodní společnosti? Ovládáte anglický a francouzský jazyk na mírně pokročilé úrovni? Baví Vás práce s počítačem a umíte pracovat v MS Excel? Pokud ANO, je tato pracovní nabídka ta pravá příležitost pro Vás! Mezinárodní výrobní společnost se silným postavením na trhu hledá posily do svého týmu na pozici: SPECIALISTA REKLAMACÍ s FJ a AJ

Pracovní náplň

  • zpracování objednávek a reklamací
  • efektivní komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • denní práce s databází
  • dodržování lhůt splatnosti, vyřízení reklamací, atd.
  • analýzy, tabulky – práce s MS Excel
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • francouzský jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni (B1/B2)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1)
  • znalost MS Excel (pokročilá výhodou)
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, logické myšlení

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • jazykové kurzy a odborné školení
  • 25 dnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na stravování
  • firemní akce
  • roční bonusy na základě finančních výsledků
  • nové moderní pracovní prostředí
  • pozitivní firemní kulturu respektující pracovníky
  • termín nástupu: 1. 4. 2017 (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha, metro B (směr Jinonice, Nové Butovice)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.