SPECIALISTA IT PODPORY

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Máte přehled v oblasti informačních technologií a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v přátelském prostředí s nejnovějšími technologiemi? Zašlete nám svůj životopis ještě dnes! SPECIALISTA IT PODPORY

Pracovní náplň

  • Technická podpora zákazníků
  • Řešení vzniklých problémů a situací zákazníků
  • Testování programů
  • Vytváření dokumentací

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ zaměření technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost informačních technologií
  • Ochota učit se novým věcem, logické uvažování

Co nabízíme?

  • Podíl v rozvoji vysoce inovativních produktů
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové a technické kurzy
  • Systém odměňování a bonusů

  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.