ZÁMEČNÍK V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Máme pro Vás skvělou nabídku! Nepotřebujeme žádný cizí jazyk! Nehledáme nikoho do směnného provozu! Je to práce pro Vás? Neváhejte a napište! Česká strojírenská výrobní společnost, sídlící v Hradci Králové, hledá do svých řad posilu na pozici: ZÁMEČNÍK V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • Sestavování částí ocelových konstrukcí
  • Pilování, řezání, ohýbání, vrhání a svařování
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Spolupráce s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • SOU technického zaměření
  • Praxi na pozici zámečníka ve strojírenství
  • Dobrou orientaci ve výkresech
  • Pečlivost, loajalitu, samostatnost

Co nabízíme?

  • Práci na 1 směnu
  • Týden dovolené navíc
  • Školení
  • Přivýdělky za přesčasy
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: okres Hradec Králové