SERVER ADMINISTRÁTOR

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte pokročilé zkušenosti s prací s Windows OS a servery? Hledáte možnosti kariérního růstu? Chcete dále rozvíjet své schopnosti ve stabilní a zavedené společnosti? Pak hledáme právě Vás! Do úspěšné a prosperující IT společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici: SERVER ADMINISTRÁTOR

Pracovní náplň

  • Administrace systémů mezinárodní IT společností.
  • Administrace Windows Serverů – monitoring a vzdálená správa serverů.
  • Instalace a konfigurace operačního systému Windows.
  • Správa virtualizovaného prostředí.
  • Instalace aktualizací, správa zálohování, instalace aplikací.
  • Správa MS SQL server.

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s administrací serverů Windows - velmi pokročilý.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Znalost Windows Servers, Windows XP, Windows 7
  • Technická znalost Microsoft AD and Microsoft Exchange prostředí.
  • Zkušenosti s administrací síťových prvků.
  • Administrace serverů Linux – základní

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Stravenky, slevy na produkty společnosti.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Práce v úspěšné IT společnosti.
  • Stravenky.
  • 5 týdnů dovolené, Sick days.