PROCESS ENGINEER SENIOR

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste procesním inženýrem a působíte ve svém oboru již pár let? Hledáte nový impulz a rád byste pracoval pro perspektivní společnost působící v automotive? Máte alespoň základy angličtiny nebo němčiny? Pak neváhejte, pozice PROCESS ENGINEER SENIOR jižně od Brna čeká právě na Vás! Prosperující výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: PROCESS ENGINEER SENIOR (40-50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • analýza procesu výroby a návrhy na zlepšení
  • optimalizace a návrh postupů ve výrobě
  • tvorba procesní výrobní dokumentace
  • komunikace napříč odděleními
  • práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxi minimálně 2 roky na obdobné pozici
  • základní úroveň anglického/německého jazyka
  • znalost v oblasti lisování – velkou výhodou
  • znalost analýzy výrobních procesů

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v prosperující společnosti
  • odborné vzdělávání a školení
  • možnost závodního stravování
  • dny dovolené navíc, firemní akce
  • čtvrtletní bonusy, penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: jižně od Brna