OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

21000 - 28000 Kč

Máte technické vzdělání a praxi s obsluhou strojních zařízení? Nevadí Vám práce na směny? Bavilo by Vás naučit se něco nového a stát se odborníkem na obsluhu tiskařských strojů? Pak jste to právě Vy koho hledáme na pozici OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ nedaleko Brna? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Výrobní společnost s nejmodernějšími stroji hledá nové pracovníky na pozici: OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ (21-28.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • obsluha a nastavování strojů ve výrobě
  • řádné zaškolení na pracovní pozici
  • kontrola kvality vyrobených kusů
  • podílení se na včasném zhotovení zakázek
  • práce v třísměnném provozu (doprava z Brna zajištěna)

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici (výhodou)
  • ochotu učit se a technické myšlení
  • pečlivost a samostatnost
  • ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • možnost pracovat s nejmodernějšími stroji
  • jistou práci v moderní stabilní společnosti
  • zajištění dopravy z centra Brna
  • možnost proplácených přesčasů
  • místo výkonu práce: Brno-venkov