OBCHODNÍ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

15000 - 35000 Kč

Plánujete si rádi svůj pracovní čas po svém? Baví Vás obchodovat a jste přesvědčivý? Chtěli byste být součástí týmu profesionálů, kterým záleží na jejich práci a mohou se pyšnit viditelnými výsledky? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Úspěšná společnost působící v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví hledá posilu do svého týmu, a to na pozici: OBCHODNÍ SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • aktivní nabízení a prodej pojistných produktů a služeb
  • aktivní vyhledávání a akvizice nových obchodních příležitostí
  • správa obchodní agendy
  • péče o stávající klienty
  • vedení obchodních jednání

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • silné komunikační a argumentační schopnosti
  • reprezentativní vystupování a obchodní myšlení
  • chuť se vzdělávat a odborně růst
  • ochotu pracovat na živnostenský list
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • možnost kariérního růstu a zázemí stabilní společnosti
  • fixní mzdové ohodnocení a provize z prodeje
  • možnost home-office
  • komplexní zaškolení a další vzdělávací programy
  • slevy na produkty firmy
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.