OBCHODNÍ MANAŽER / ŠANCE PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

15000 - 35000 Kč

Chcete si sami ovlivňovat výši Vašeho výdělku? Jste komunikativní, flexibilní a ambiciózní? Rádi byste pracovali pro stabilní a perspektivní společnost? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Společnost s významným postavením na českém trhu hledá právě Vás, a to na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER / ŠANCE PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

  • aktivní nabízení a prodej pojistných produktů a služeb
  • vedení obchodních jednání
  • příprava a uzavírání pojistných smluv
  • aktivní vyhledávání a akvizice nových obchodních příležitostí
  • poskytování komplexních poradenských a servisních služeb
  • vytváření dlouhodobých obchodních vztahů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zájem o oblast pojišťovnictví a obchodu
  • reprezentativní vystupování a proklientský přístup
  • samostatnost, flexibilitu a cílevědomost
  • ochotu pracovat na živnostenský list
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • fixní mzdu + provize z prodeje a další finanční benefity
  • možnost kariérního růstu
  • pozvolný adaptační proces s možností dalšího vzdělávání a rozvoje
  • možnost práce formou home-office
  • možnost výhodného zakoupení osobního automobilu
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.