SKLADNÍK - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

České Budějovice

Máte zkušenosti s prací skladníka a nebojíte se komunikovat se zákazníky? Stabilní výrobní firma hledá pro svůj sklad v Českých Budějovicích posilu na pozici: SKLADNÍK - ČESKÉ BUDĚJOVICE (20 - 25 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • manipulace se zbožím
  • hlídaní skladových zásob
  • obsluha vysokozdvižného vozíku
  • komunikace se zákazníky
  • administrativa, práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • alespoň výuční list
  • zkušenost s prací ve skladu
  • řidičský průkaz sk. B podmínkou (sk. A a T výhodou - možnost si bezplatně dodělat)
  • oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku
  • finanční bezúhonnost
  • komunikativní a samostatnou osobnost

Co nabízíme?

  • adekvátní mzdové ohodnocení (základ + odměny)
  • týden dovolené navíc
  • stravenky (60,- Kč)
  • pracovní doba 7-15
  • přátelské pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: České Budějovice