FINANČÍ KONTROLOR – SENIOR

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti na pozici finančního kontrolora, ideálně ve výrobní společnosti? Anglicky se domluvíte bez problémů? Chcete se ve své kariéře posunout zase o krůček dál a stát se členem stabilní výrobní společnosti? Pak máte jedinečnou šanci a stačí k tomu jediné! Zaslat svůj životopis na níže uvedený kontakt. Máme pro Vás totiž vhodnou pracovní nabídku na pozici: FINANČÍ KONTROLOR – SENIOR

Pracovní náplň

  • analýza a kontrola toku podnikových financí
  • tvorba pravidelných hodnocení a reportů
  • kalkulace nákladů
  • příprava podkladů pro měsíční závěrky
  • účast na pravidelných poradách

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání, technického nebo ekonomického zaměření
  • praxi na podobné pozici
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • pokročilou znalost balíčku MS Office – Word, Excel
  • dobré analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost vlastního rozvržení pracovní náplně
  • příspěvky na penzijní či životní pojištění
  • závodní stravování
  • možnost osobního i profesního posunu
  • místo výkonu práce: okres Svitavy