ADMINISTRATIVNÍ PODPORA PRODEJE

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Domluvíte se bez problému anglicky a německy? Máte znalosti z oblasti zahraničního obchodu? Hledáte příjemné prostředí a super kolektiv? Chtěli byste se realizovat a být součástí úspěšné společnosti? Máme pro Vás opravdu zajímavou pracovní příležitost – tak na nic nečekejte a využijte ji! Mezinárodní společnost, která má co nabídnout, hledá do týmu parťáka na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PODPORA PRODEJE (28-35.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • zadávání objednávek do systému
  • podpora a komunikace s obchodníky a zákazníky
  • evidence a sledování stavu objednávek
  • zpracování odpovídající administrativy, tvorba statistik
  • občasný výjezd na zahraniční pobočky

Co požadujeme?

  • komunikativní znalost angličtiny a němčiny PODMÍNKOU
  • zkušenosti a znalosti v oblasti zahraničního obchodu VÝHODOU
  • uživatelskou znalost práce na počítači (MS Office, SAP)
  • samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost
  • min. středoškolské vzdělání s maturitou

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zvýhodněné bezúročné půjčky
  • 5 týdnů dovolené, kvartální odměny
  • místo pracoviště: Ústecký kraj