SPECIALISTA LOGISTICKÝCH PROCESŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Je pro Vás úspěchem zorganizovaná přeprava, efektivně fungující interní systémy? Hledáte nové výzvy? Máte silné komunikační schopnosti ve vyjednávání se zákazníky a dodavateli? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Nadnárodní výrobní firma hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA LOGISTICKÝCH PROCESŮ

Pracovní náplň

  • tvorba a aktualizace postupů pro logistické činnosti
  • vyjednávání a komunikace s dodavateli
  • denní reporting
  • podpora manažera logistiky
  • vyhodnocování efektivnosti logistických procesů
  • zlepšování využití skladů a zásob
  • řešení reklamací
  • kontrola faktur

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na pozici logistik min. 2 roky
  • schopnost dorozumět se v anglickém jazyce
  • zkušenosti v oblasti jednání s dodavateli i zákazníky
  • systematický přístup k plnění svěřených úkolů

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • zpracovaný proces zaškolení
  • možnost kariérního postupu
  • finanční podmínky adekvátní Vašim znalostem a dovednostem
  • možnost firemního stravování

  • místo výkonu práce: Novojičínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.