SPECIALISTA LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

28000 - 31000 Kč

Jste zkušeným pracovníkem v oblasti interní logistiky? Máte zkušenosti s nastavováním logistických procesů, fungováním skladů, s komunikací s odběrateli a dodavateli? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA LOGISTIKY

Pracovní náplň

  • optimalizace a koordinace skladových procesů
  • správa vytíženosti skladů
  • komunikace s dodavateli a kontrola došlých faktur
  • nastavení procesů v komunikaci se zákazníkem
  • reportování výsledků managementu
  • zlepšování logistických postupů a zákaznických služeb

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického/ekonomického směru
  • min. 2 roky praxe v interní logistice
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • prokazatelné znalosti interní logistiky
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • znalost MS Office - zejména Excel

Co nabízíme?

  • zaměstnání u nadnárodní výrobní společnosti
  • možnost uplatnění svých nápadů a myšlenek
  • motivující mzdu
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • příspěvky na stravování
  • příjemné a moderní pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.