MONTÁŽNÍK VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

15000 - 18000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Jste manuálně zručný a máte technické nadání? Dokážete pracovat s maximální přesností a pečlivostí? Hledáte práci a zázemí významné společnosti? Tak hledáme právě Vás! Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici: MONTÁŽNÍK VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Pracovní náplň

  • Příprava a montáž komponent dle technické dokumentace
  • Měření a kontrola kvality komponent
  • Zpracování předávacích dokumentů pro zákazníky
  • Práce s daty v interní databázi
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ strojní
  • Znalost práce s technickou dokumentací
  • Manuální zručnost, pečlivost při práci
  • Technické nadání
  • Ochota práce ve 2-směnném provozu

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Bonusy ke mzdě
  • Příspěvek na stravování
  • Odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo práce na: Olomoucku