SPECIALISTA NÁKUPU s AJ

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Chcete se podílet na vyhledávání dodavatelů elektrických součástek do výrobní společnosti? Máte zkušenosti s převážně zahraničními obchodními partnery? Hovoříte plynule anglickým jazykem? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Celosvětově uznávaná výrobní společnost převážně elektrických komponentů hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU s AJ (od 50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vyhledávání potencionálních dodavatelů hlavně v rámci Evropy
  • zpracování cenových nabídek
  • úzká spolupráce s oddělením nákupu a kvality
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • víceleté zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • perfektní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • flexibilitu, samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • práci v moderní nadnárodní společnosti
  • roční odměny
  • stravenky
  • penzijní připojištění
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Střední Čechy