NÁKUPČÍ s AJ

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte technické myšlení a mapování trhu a vyhledávání dodavatelů v celé Evropě Vám nedělá žádný problém? Hovoříte plynule anglickým jazykem? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Nadnárodní výrobní společnost elektro komponentů hledá posilu do svého týmu na pozici: NÁKUPČÍ s AJ (50-60.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vyhledávání vhodných dodavatelů v rámci Evropy
  • příprava výběrových řízení na dodavatele
  • analýzy trhu
  • zpracování cenových nabídek
  • reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici (ideálně ve výrobní společnosti)
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • technické myšlení
  • samostatnost, komunikativnost, obchodní myšlení

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní společnosti
  • 13. mzdu
  • příspěvek na stravování
  • penzijní připojištění
  • nástup možný IHNED (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Střední Čechy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.