VÝROBNÍ ELEKTRIKÁŘ - PROSTĚJOV

Neaktivní nabídka

18000 - 25000 Kč

Jste elektrikář z Prostějovska s platnou vyhláškou 50/1978 Sb., §6 a hledáte v této lokalitě dobře placené a stabilní místo? Máte-li zkušenosti s elektrikařinou přímo ve výrobě, máme pro Vás exklusivní nabídku. Pošlete nám Váš životopis! VÝROBNÍ ELEKTRIKÁŘ - PROSTĚJOV

Pracovní náplň

  • Údržba provozních zařízení - specifické stroje pro jednotlivé operace výroby
  • Plánování a provádění pravidlené preventivní údržby
  • Spolupráci s údržbáři přes mechanické části

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oblasti elektro (stačí i výuční list s bohatou praxí)
  • Praxi s elektrikařinou ve výrobě
  • Vyhlášku 50/1978 Sb., §6
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu (6 - 14 - 22)

Co nabízíme?

  • Bonusovou složku k fixní mzdě
  • Další příspěvky formou stravenek a poukazů
  • Dotované stravování i přímo v podniku
  • Pojištění odpovědnosti
  • Pracovní mobil s výhodným tarifem i pro volání mimo práci
  • Práce v okrese Prostějov
  • Nástup možný ihned, případně dle domluvy