INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Máte technické vzdělání a praxi v oboru? Rád zkoumáte příčiny problémů a hledáte vhodná řešení? Máte zkušenosti v kvalitě a umíte komunikovat v angličtině? Hledáte praci na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY na Brněnsku? Pak už neváhejte a zašlete mi svůj životopis! Úspěšná mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Pracovní náplň

  • Správa reklamací od zákazníků
  • Technické řešení příčin poruch
  • Spolupráce se zahraničním sídlem
  • Zpracovávání reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi v oblasti kvality
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenost s konstrukcí strojů výhodou

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v příjemném prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Zajímavá kafeterie
  • Firemní odpočinkové akce

  • Místo výkonu práce: Brněnsko