SUPERVIZOR LABORATOŘE

Jste chemici s manažerskou zkušeností? Máte zkušenosti z oblasti analytické chemie, či radiochemie? Jste zodpovědní a je na Vás spolehnutí? Jste komunikativní a rádi se potkáváte s lidmi? V tom případě jste náš člověk. Ozvěte se nám, takového pracovníka jako Vy potřebujeme! SUPERVIZOR LABORATOŘE

Pracovní náplň

  • řízení a zodpovědnost za oddělení laboratoře
  • zodpovědnost za tým pracovníků
  • poskytování odborné podpory
  • spolupráce s dalšími odděleními
  • dodržování systémů kontroly kvality

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání obor analytická chemie
  • prokazatelné manažerské zkušenosti
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • zkušenosti z analytické laboratoře
  • pozitivní přístup a flexibilitu

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, bonusy
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Liberecký kraj