ZAMĚSTNANEC ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S MAĎARŠTINOU

Neaktivní nabídka

19000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás komunikovat s lidmi a rádi byste využili znalost maďarského a anglického jazyka? Máte zkušenosti s kontaktem se zákazníky a jste nadšenec pro auta? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost se stabilním postavením na trhu hledá pracovníka na pozici: ZAMĚSTNANEC ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S MAĎARŠTINOU

Pracovní náplň

  • Technická podpora pro zákazníky
  • Vyřizování příchozích hovorů a emailů
  • Komunikace se zákazníky na chatu
  • Práce ve firemních aplikacích, administrativa
  • Spolupráce s ostatními členy týmu, pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • Aktivní znalost maďarského a anglického jazyka
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • SŠ vzdělání – není podmínkou
  • Znalost práce na PC – MS Office
  • Komunikativnost a prozákaznický přístup

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Vstupní zaškolení, možnost profesního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.