VEDOUCÍ VÝROBNÍHO TÝMU

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Chrudim

Chcete se podílet na projektu pro významného výrobce v oblasti automotive? Máte zkušenosti s vedením menšího výrobního týmu? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu formou krátkého a dlouhého týdne? Nám nevadí, že neumíte anglicky, německy či jakýkoli jiným jazykem! Hledáme spolehlivého, pečlivého, komunikativního člověka s přirozenou autoritou na pozici: VEDOUCÍ VÝROBNÍHO TÝMU

Pracovní náplň

  • Zajištění plnění plánu výroby
  • Zodpovědnost za kvalitu odvedené práce
  • Kontrola podřízených
  • Předání informací další směně
  • Zodpovědnost za přidělení pracovníků na dané pracoviště

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Praxi na podobné pozici – ideálně v automotive
  • Znalost ISO normy TS 16 949
  • Orientaci v zákoníku práce
  • Samostatnost, pečlivost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Práci na velmi zajímavých projektech pro významného výrobce aut
  • Stravenky
  • 2 dny dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost profesního růstu

  • Místo výkonu práce: okres Chrudim