SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ

Jste technicky zaměření a máte logické myšlení? Ovládáte MS Excel a SAP? Hledáte aktuálně zajímavou práci v Plzni a okolí? Ano? Tak už nehledejte, jednu to pro Vás máme! Úspěšná česká obchodně-výrobně společnost působící v oblasti potravinářství hledá posilu do svého týmu, a to na pozici: SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za plánování výroby
  • zajištění toku materiálu a sledování stavu zásob
  • zpracování reportů a prezentace výsledků
  • příprava plánů a bilancí nákladů a výnosů
  • vedení příslušné administrativy

Co požadujeme?

  • praxi na pozici plánovače výroby PODMÍNKOU
  • vzdělání technického směru (min. SŠ s maturitou)
  • pokročilou znalost MS Excel a SAP
  • logické uvažování a organizační schopnosti
  • zodpovědnost a samostatný přístup k práci

Co nabízíme?

  • příjemné prostředí a stabilní zázemí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.