PLANNING ANALYST

Chcete být součástí moderní dynamicky se rozvíjející společnosti a podílet se na jejím úspěchu? Baví Vás plánovat výrobu a umíte pracovat v programu MS Excel? Chcete při práci využívat anglický jazyk, který máte na komunikativní úrovni? Pokud ano, tak mi pošlete svůj životopis! Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: PLANNING ANALYST

Pracovní náplň

  • Optimalizace toku materiálu a výroby, výše zásob
  • Tvorba plánů výroby
  • Detailní rozpracování plánů k zajímavým projektům
  • Spolupráce nejen s výrobním oddělením
  • Dohled nad dodržováním plánů a jejich korekce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi alespoň 2 roky v plánování výroby
  • Komunikativnost, analytické myšlení
  • Pokročilou znalost programu MS Excel
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (každodenní
    komunikace)

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost absolvování jazykových kurzů
  • Příspěvky na pojištění
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvky na stravování

  • Místo výkonu práce: Brno