VEDOUCÍ LOGISTIKY - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

70000 - 100000 Kč

Baví Vás profesní i osobní výzvy? Chcete mít práci, kde se budou uvádět v život Vaše nápady? Pak by Vás mohla zajímat tato pracovní nabídka: VEDOUCÍ LOGISTIKY - VÝROBNÍ SPOLEČNOST (70 - 100 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za oddělení logistiky, nákupu a plánování výroby
  • Optimalizace procesů, zavádění změn
  • Koordinace a motivace podřízených pracovníků
  • Spolupráce s výrobou
  • Vypracování rozpočtů a výhledů
  • Reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Manažerskou zkušenost s vedením většího týmu lidí
  • Zkušenosti se zaváděním a optimalizací procesů
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnou, aktivní a energickou osobnost

Co nabízíme?

  • Nadstandardně ohodnocenou manažerskou pozici
  • Automobil i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na pojištění
  • Volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce: Brno