DISPONENT - NÁKUP

Neaktivní nabídka

20000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost, která roste a nemá o zakázky nouzi? Umíte německy a rád byste při práci němčinu využíval? Vyhovuje Vám rodinná atmosféra ve společnosti, která pro své zaměstnance pořádá vánoční a letní večírky? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!!! Mezinárodní výrobní společnost Wo & Wo stínící technika, s.r.o. zabývající se výrobou venkovních žaluzií, nabízí zajímavou a motivující práci v příjemném kolektivu na pozici: DISPONENT - NÁKUP (20 - 22.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Dispozice a nákup materiálu
  • Komunikace s odběrateli po telefonu a e-mailu
  • Spolupráce na provádění analýz v oblasti zásob a nákupu s cílem snížit a optimalizovat celkový stav zásob materiálů
  • Spolupráce s rakouskou mateřskou firmou v rámci strategického nákupu společnosti
  • Sledování a zajišťování toku materiálu pro výrobu v informačním systému
  • Komunikace s přípravou výroby
  • Orientace v technických záležitostech a materiálech výhodou

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost německého jazyka (slovem i písmem)
  • Praxi v nákupu – výhodou
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Mzdový růst po zaučení a dle kvality odváděné práce
  • Pololetní odměny
  • Dotované závodní stravování (55%)
  • Jednosměnný provoz
  • Práce na hlavní pracovní poměr, doba určitá s možností prodloužení na neurčito
  • Nástupní plat 20.000 - 22.000,-
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Břeclav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu janatova@acjobs.cz.