PLÁNOVAČ VÝROBY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti s plánováním výroby? Jste samostatní a spolehliví? Láká Vás nová pracovní výzva? Ano? Tak na nic nečekejte a napište nám, máme pro Vás báječnou pracovní příležitost! Úspěšná česká společnost působící v oblasti potravinářské výroby hledá pracovníka na pozici: PLÁNOVAČ VÝROBY (30-35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • implementace a řízení procesů výroby
  • zodpovědnost za systémové nástroje
  • zpracování reportů a prezentace výsledků
  • příprava plánů a bilancí nákladů a výnosů
  • vedení příslušné evidence informací

Co požadujeme?

  • zkušenosti s prací na obdobné pozici PODMÍNKOU
  • alespoň středoškolské vzdělání – technický směr
  • pokročilou znalost MS Excel a logické uvažování
  • spolehlivost a organizační schopnosti
  • proaktivní a zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • dotované stravování
  • místo výkonu práce: Plzeňský kraj