ZKUŠEBNÍ INŽENÝR s AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte technické vzdělání a zkušenosti s testováním a analýzou produktů? Ovládáte anglický jazyk a chcete ho v zaměstnání využívat? Lákala by Vás práce v oblasti vývoje se zaměřením na zvyšováním bezpečnosti výrobků? Pak se ucházejte o práci na pozici ZKUŠEBNÍHO INŽENÝRA s AJ s místem výkonu práce v Brně! Prosperující mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici: ZKUŠEBNÍ INŽENÝR s AJ (35-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Testování produktů, provádění analýz
  • Zlepšování a zvyšování bezpečnosti výrobků
  • Podílení se na vývoji nových produktů
  • Správa databáze provedených testů
  • Úzká spolupráce se zahraniční centrálou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti s testováním a prováděním analýz
  • Praxi ve výrobní společnosti, vývoj výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Spolehlivost, pečlivost, systematický přístup

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí, firemní akce
  • Odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené, firemní stravování
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.