TECHNOLOG – PŘÍPRAVA VÝROBY

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Máte zkušenosti s přenosem nových technologií do výroby? Podíleli jste se na koordinaci projektů a optimalizaci výrobních procesů? Jste komunikativní a bez problému se domluvíte anglicky? Nebojíte se přiložit ruku k dílu a hledáte novou pracovní výzvu? Tak už nehledejte, tady je! Významná společnost vyrábějící komponenty do automotive hledá novou posilu do svého týmu na pozici: TECHNOLOG – PŘÍPRAVA VÝROBY (OD 30.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • příprava výrobních linek pro automotive
  • zodpovědnost za transfer výroby
  • řízení úprav výroby, školení pracovníků
  • uvolňování výroby, zpracování dokumentace

Co požadujeme?

  • zkušenosti na obdobné pozici
  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost technické dokumentace

Co nabízíme?

  • práci se špičkovými technologiemi
  • zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • prostor pro profesní růst
  • místo pracoviště: Středočeský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kariera@acjobs.cz.