TEAM LEADER S ANGLIČTINOU A NĚMČINOU

Neaktivní nabídka

20000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Domluvíte se bez problému anglicky a německy? Máte zkušenosti s řízením menšího týmu a je na Vás spolehnutí? Hledáte příjemné prostředí a super kolektiv dále od ruchu velkoměsta? Chtěli byste se realizovat a být součástí úspěšné společnosti? Máme pro Vás opravdu zajímavou pracovní příležitost – tak na nic nečekejte a využijte ji! Mezinárodní společnost, která má co nabídnout, hledá do týmu parťáka na pozici: TEAM LEADER S ANGLIČTINOU A NĚMČINOU (20-28 000,-Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za menší tým pracovníků
  • práce v rámci oddělení přímého prodeje
  • zpracování objednávek a jejich uložení do systému
  • komunikace s odběrateli a partnery
  • spolupráce se zahraničními kolegy

Co požadujeme?

  • komunikativní znalost angličtiny a němčiny PODMÍNKOU
  • zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • uživatelskou znalost práce na počítači
  • samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu
  • min. středoškolské vzdělání s maturitou

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost ubytování poblíž areálu
  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na rekreaci
  • dotované stravování, mimořádné odměny

  • místo pracoviště: Liberecký kraj