NÁKUPČÍ s NJ Praha

Neaktivní nabídka

40000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s nákupem bytových doplňků? Chcete se dále rozvíjet v mezinárodní společnosti s možností aktivního využití německého jazyka? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná nadnárodní společnost, prodejce sortimentu pro domácnost, hledá posilu do nákupu na pozici: NÁKUPČÍ s NJ Praha (od 40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za nákup svěřeného sortimentu bytových doplňků
  • vyhledávání nových obchodních partnerů
  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • vyjednávání cen a smluv
  • plánování krátkodobých a dlouhodobých cílů společnosti
  • komunikace se zahraniční centrálou
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost NJ slovem i písmem
  • zkušenosti s nákupem drobného sortimentu do domácností
  • pokročilou znalost MS Excel
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • zodpovědnost, pečlivost, tah na branku

Co nabízíme?

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • dobré mzdové podmínky (bonusy, odměny)
  • odborné školení
  • zaměstnanecké slevy
  • stravenky
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.