KEY ACCOUNT MANAGER - FOOD

Jste zkušeným obchodníkem s praxí v prodeji potravin? Jste flexibilní, spolehliví a ambiciózní? Rádi cestujete a potkáváte se s lidmi? Umíte se dobře prodat? Tak nám napište, člověka jako Vy hledáme! Úspěšná česká společnost s významným postavením na trhu hledá právě Vás na pozici: KEY ACCOUNT MANAGER - FOOD

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • udržování vztahů s klíčovými zákazníky
  • akvizice nových obchodních partnerů
  • příprava nabídek, objednávek a řešení reklamací
  • prezentace produktů a účast na zviditelnění značky
  • cestování v rámci regionu, sledování trendů na trhu

Co požadujeme?

  • zkušenosti z pozice obchodníka min. 2 roky
  • znalosti z oblasti prodeje v potravinářství
  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • obchodního ducha a tah na branku
  • proaktivní přístup a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • samostatnou práci v prosperující společnosti
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy
  • místo pracoviště: Praha, Středočeský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.