REFERENT/KA NÁKUPU S NJ

Neaktivní nabídka

22000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete se rozvíjet v mezinárodní společnosti s možností aktivního využití německého jazyka? Baví Vás administrativa a rádi komunikujete? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná nadnárodní společnost, prodejce sortimentu pro domácnost, hledá nového člena nákupního týmu na pozici: REFERENT/KA NÁKUPU S NJ (22-28.000,- Kč) – i pro absolventy!

Pracovní náplň

  • zpracování přehledů sortimentu zboží
  • návrhy na snižování výprodejových prodejních cen
  • vyřizování objednávek (komunikace se zahraničními dodavateli)
  • administrativní podpora nákupčího

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost NJ slovem a písmem
  • znalost MS Excel (práce s tabulkami)
  • dobré komunikativní schopnosti
  • zodpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování
  • praxe výhodou, pozice je vhodná i pro absolventy

Co nabízíme?

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • dobré mzdové podmínky (bonusy, odměny)
  • odborné školení
  • zaměstnanecké slevy
  • stravenky
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5