ASISTENT/KA NÁKUPČÍHO S NJ

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete se stát součástí týmu profesionálů v oblasti nákupu v nadnárodní společnosti s aktivním využitím německého jazyka? Jste komunikativní a zběhlí v administrativě? Pak je tato pozice určena právě Vám! Stabilní mezinárodní společnost s dlouholetým působením na českém trhu nabízející široký sortiment výrobků pro domácnost se silnou orientací na zákazníka hledá posilu do nákupního oddělení na pozici: ASISTENT/KA NÁKUPČÍHO S NJ (24-28.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • příprava plánů a přehledů vybraného sortimentu
  • průběžné sledování a zpracování statistik
  • cenotvorba výprodejového zboží
  • zajištění administrativní podpory nákupčího
  • zpracování objednávek převážně zahraničních dodavatelů
  • přijímání a vyřizování interních požadavků v rámci nákupu

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (obor ekonomie výhodou)
  • pokročilou znalost německého jazyka slovem i písmem
  • MS Excel (zpracování statistik do tabulek)
  • komunikativnost, dobré prezentační schopnosti, zodpovědnost
  • analytické myšlení
  • praxe v nákupu výhodou

Co nabízíme?

  • dlouhodobé uplatnění ve stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení (bonusy, odměny)
  • důkladné zaškolení
  • slevy na produkty společnosti
  • příspěvek na stravné
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce - Praha 5