VEDOUCÍ PROCESNÍCH INŽENÝRŮ

Máte zkušenosti s vedením týmu a orientujete se v elektronice? Jste od přírody analytik? Komunikace v angličtině je Vám vlastní? Pokud jste si na všechny otázky odpověděl/a ANO, tak se chopte této pracovní příležitosti a začněte pracovat pro mezinárodně uznávanou společnost, která přijme do svého týmu energického člověka na pozici: VEDOUCÍ PROCESNÍCH INŽENÝRŮ

Pracovní náplň

  • Řízení a koordinace týmu
  • Kooperace při zavádění inovativních výrobků
  • Nastavení výrobních procesů a parametrů
  • Práce se systémem SAP a se strojní knihou
  • Podávání reportů managementu společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Praxi s vedením pracovníků
  • Znalost slaboproudé elektroniky
  • Anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni
  • Pokročilou úroveň práce s PC a operačním systémem
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. – ta je výhodou

Co nabízíme?

  • 5 dní dovolené navíc + sick days
  • Stravenky ve výši 100 Kč
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Roční finanční prémie
  • Možnost profesního i osobnostního růstu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práci s nejnovějšími technologiemi

  • Místo výkonu práce: Praha-východ