IT SUPPORT MICROSOFT (45 – 55.000,- Kč)

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Chcete pracovat pro belgickou společnost zaštiťující podporu interního IT na pobočkách v rámci Evropy? Zajímají Vás moderní MS Windows technologie? Chcete nadále rozšiřovat sve znalosti a zvyšovat svoji odbornost? Pokud je Vaše odpověď ano, pak hledáme právě Vás na pozici: IT SUPPORT MICROSOFT (45 – 55.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Administrace prostředí MS Exchange 2007/2013.
  • Správa IT infrastruktury.
  • Podpora systému pro zasílání zpráv.
  • Správa prostředí OCS/Lync.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v IT zaměření.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Znalost incident, change managementu.
  • Znalost MS Exchange.
  • Znalost produktů MS server.

Co nabízíme?

  • Zajímavý systém odměn.
  • Příspěvek na dopravu.
  • Týden dovolené navíc.
  • Možnost profesního vzdělávání.
  • Mobil, PC k soukromému využití.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Místo pracoviště: Jihomoravský kraj.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.