NÁKUPČÍ SENIOR s NJ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti s nákupem pro strojírenskou společnost nejlépe v oblasti automotive? Hovoříte plynule německým jazykem? Jste aktivní a komunikativní? Chcete se uplatnit v seriózní společnosti, která umí ocenit své zaměstnance? Tak nepropásněte svou šanci a zašlete nám svůj životopis!!! Mezinárodní silná výrobní společnost z oblasti strojírenství hledá nového kolegu na pozici: NÁKUPČÍ SENIOR s NJ (až 50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vyhledávání lokálních i zahraničních dodavatelů a komponentů pro výrobu
  • objednávání a nákup zboží nebo služeb
  • řízení nákupních aktivit na nových projektech
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • denní komunikace v němčině
  • optimalizace nákupního procesu
  • spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • alespoň středoškolské vzdělání
  • minimálně 2 roky praxe v nákupu (strojírenství, automatizace, automotive výhodou)
  • Německý jazyk - pokročilá úroveň, B2/C1
  • Anglický jazyk - mírně pokročilá úroveň, A2/B1
  • znalost čtení technické dokumentace
  • odolnost vůči stresu, dobré vyjednávací schopnosti, strategické myšlení a orientaci na cíl

Co nabízíme?

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost osobního i kariérního růstu
  • práce v německém jazyce
  • odborné jazykové kurzy a školení
  • stravenky
  • příspěvky na vzdělání
  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu práce: Praha východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.