OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

Chcete si sami ovlivňovat výši Vašeho výdělku? Máte zkušenosti s prodejem produktu nebo služeb? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Logistická společnost se sídlem v Brně hledá kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (fix až 30.000,- Kč + provize)

Pracovní náplň

  • aktivní vyhledávání nových zákazníků v přiděleném regionu (Brno, jižní Morava)
  • prodej logistických služeb
  • sledování aktivit konkurence na trhu
  • komunikace a spolupráce s obchodním referentem
  • reportování

Co požadujeme?

  • praxi na obchodní pozici (ideálně prodej logistických či jiných služeb)
  • znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • středoškolské vzdělání
  • komunikativnost, flexibilitu, vynikající vyjednávací schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti s významným postavením na trhu
  • možnost ovlivnit si výši výdělku
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • možnost kariérního růstu
  • místo výkonu práce: Brno, jižní Morava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.