KONSTRUKTÉR – OKRES JIČÍN

Neaktivní nabídka

23000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření a orientujete se v CAD programech? Chcete se podílet na vývoji nejmodernějších komponentů pro automobilový průmysl? Chcete mít možnost rozšiřovat své jazykové schopnosti a absolvovat stáže v zahraničí? Zašlete nám Váš životopis! Společnost působící v oblasti vývoje pro automotive v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR – OKRES JIČÍN.

Pracovní náplň

  • Konstrukce dílů a sestav pro automobilový průmysl
  • Podílení se na vývoji nových komponentů
  • Práce s CAD programy
  • Tvorba příslušné technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti s CAD programy
  • Znalost anglického jazyka – výhodou
  • Kreativitu, technické myšlení a týmovost

Co nabízíme?

  • Zajímavé, kreativní zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Propracovaný systém zaškolení
  • Příspěvek na ubytování

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji