KONSTRUKTÉR JUNIOR

Neaktivní nabídka

24000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Jste absolventem vysoké školy technického zaměření a láká Vás oblast CAD konstrukce? Jste kreativní osobnost, která se chce podílet na vývoji komponentů pro automobilový průmysl? Chcete mít možnost využívat anglický jazyk a účastnit se zahraničních stáží? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost, hledá kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR JUNIOR.

Pracovní náplň

  • Konstrukce dílů a sestav pro automotive
  • Vývoj nových komponentů dle požadavků zákazníka
  • Práce v programu CATIA
  • Tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření
  • Znalost některého z CAD programů
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – výhodou
  • Kreativitu a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pozici vhodnou pro absolventy
  • Příspěvek na ubytování – vhodné k relokaci
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji