LÉKAŘ ABSOLVENT

Máte hotový interní kmen a hledáte zajímavou pracovní příležitost? Láká Vás oblast rehabilitace? Potom využijte této jedinečné příležitosti pracovat v krásném prostředí soukromého zdravotnického zařízení, které rozšiřuje řady svých odborníků, a hledá právě Vás na pozici: LÉKAŘ ABSOLVENT

Pracovní náplň

  • poskytování péče pacientům
  • diagnostika a předepsání vhodné léčby

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • min. hotový interní kmen, praxi v oboru VÝHODOU
  • chuť dále se vzdělávat v oboru rehabilitace
  • spolehlivost, samostatnost a aktivní přístup

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příjemný kolektiv a kvalitní zázemí
  • možnost dalšího vzdělávání se
  • ubytování v areálu nemocnice
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj