VÝROBNÍ MISTR

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

Dělal jste mistra ve výrobě a nedělá Vám problém vést a organizovat svůj tým? Máte vůdčí schopnosti a alespoň základní angličtinu? Pokud Vás láká práce na pozici VÝROBNÍ MISTR v severní části Jihomoravského kraje, neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Společnost s přátelským kolektivem a celosvětovou působností hledá kolegu na pozici: VÝROBNÍ MISTR (28-32.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řízení a organizace výroby
  • vedení týmu pracovníků
  • dohled nad kvalitou a výsledky
  • řešení problémů ve výrobě
  • reporting vedení

Co požadujeme?

  • technické vzdělání
  • praxi na pozici mistra ve výrobě
  • zkušenosti s vedením týmu
  • základní znalost anglického jazyka
  • organizační a vůdčí schopnosti

Co nabízíme?

  • dlouhodobou spolupráci v přátelském kolektivu
  • zajištění závodního stravování
  • možnost využití příspěvku na dojíždění
  • příležitost k dalšímu vzdělávání
  • místo výkonu práce: severní část Jihomoravského kraje