ELEKTROINŽENÝR VE VÝVOJI s AJ/NJ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Hledáte práci jako ELEKTROINŽENÝR VE VÝVOJI? Máte zkušenosti s vývojem elektroniky a komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka? Pak je tato pozice určena právě pro Vás! Dynamicky se rozvíjející nadnárodní výrobní společnost hledá nového člena týmu na pozici: ELEKTROINŽENÝR VE VÝVOJI s AJ/NJ

Pracovní náplň

  • Testování a podílení se na vývoji
  • Úzká spolupráce s vývojovým a technologickým oddělením
  • Podpora při výrobě prototypů
  • Komunikace se zákazníky
  • Komunikace s testery a konstruktéry
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost elektronických a počítačových komponent
  • Komunikativnost a kreativitu
  • Samostatnost, schopnost pracovat v týmu
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v úspěšné výrobní společnosti
  • Podporu rozvoje zaměstnanců, zvyšování odbornosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Širokou škálu firemních benefitů
  • Nástup možný ihned

  • Místo výkonu práce: Praha