KONSTRUKTÉR S NJ – JEDNOÚČELOVÉ STROJE

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Máte praxi v konstrukci jednoúčelových strojů? Chcete za sebou vidět kus práce a mít možnost se se svým návrhem denně konfrontovat? Umíte kreslit v Inventoru a jste hlava otevřená? Ovládáte alespoň trochu němčinu? Pak jste náš člověk! Mezinárodní zakázková výrobní firma, sídlící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad posilu na pozici: KONSTRUKTÉR S NJ – JEDNOÚČELOVÉ STROJE

Pracovní náplň

  • Zpracování dokumentace pro zadání do výroby
  • Návrhy konstrukčních řešení ve 3D programu
  • Autorský dozor v místě instalace stroje
  • Návrhy nových jednoúčelových stojů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v konstrukci jednoúčelových strojů nebo přípravků
  • Alespoň mírně pokročilou znalost němčiny
  • Dobrou znalost CAD programů
  • Samostatnost, otevřenou mysl a přátelskou povahu

Co nabízíme?

  • Zázemí dynamické firmy s „rodinnou“ atmosférou
  • Vyplácení 13. mezd
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: okres Jičín