VEDOUCÍ LÉKÁRNY

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Máte zkušenosti s prací v lékárně a jste držiteli osvědčení k výkonu funkce vedoucího lékárníka? Hledáte novou pracovní výzvu a uplatnění v Ústeckém kraji? Potom pro Vás máme atraktivní pracovní nabídku. Soukromá moderní lékárna hledá pro svou pobočku pracovníka na pozici: VEDOUCÍ LÉKÁRNY (OD 30.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za tým lékárníků
  • komunikace s lékaři a dalšími odborníky
  • výdej léků na lékařský předpis
  • odborné poradenství zákazníkům

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie
  • osvědčení k výkonu funkce vedoucího lékárníka
  • znalost farmaceutického informačního systému
  • manažerské schopnosti a komunikativnost

Co nabízíme?

  • atraktivní pracovní příležitost v soukromé lékárně
  • odpovídající finanční ohodnocení + čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • příspěvek na bydlení v případě relokace
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj